SUBMIT A COMPLAINT

Kraft Foodslunchables turkey and american cheese with oreos

1

In my luchable i had only 5 pieces of Turkey when there is to be 6 I don't mean to be so petty but when the cost of this item is almost $2 and door someone in a fixed income that amounts to a lot. My son loves these and no other kind of lunchables really and i don't think it's right that they cost so much when i need to chose between my son's favorite snack and milk then he gets shorted on meat. I mean i know mistakes happen but this is the second time this has happened in a month period thats why I'm saying something maybe you can fix it or find out why that's happening i pay enough for food please don't make me regret buying your product

Kraft Foods

Post your comment